Достапни линкови

logo-print

Кога Македонија ќе се пласира на ЕП во фудбал?


Грѓаните не очекуваат македонската фудбалска репрезентација да се пласира на некое првенство се додека политиката не излезе од фудбалот. Има и други сугестии ...

XS
SM
MD
LG