Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза - прoменливо облачно со дожд


Илустрација.

Илустрација.

Времето денеска ќе биде прoменливо облачно со локален краткотраен дожд. Долж Повардарието ќе дува умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 14 до 24 степени. Во Скопје слично време со температура до 21 степен.
XS
SM
MD
LG