Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Кон крајот на денот ќе има услови за локален дожд, посебно во западните делови на Македонија. Утринската температура се движи од минус 3 до 4 степени, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од 16 до 23 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG