Достапни линкови

logo-print

Оли Рен ќе престојува во Португалија


Европскиот комесар за економски прашања Оли Рен од денеска ќе престојува во дводневна посета на Португалија.
Високиот европски претставник ќе има средби со премиерот Педро Коељо и со министерот за финансии Витор Гаспер.
XS
SM
MD
LG