Достапни линкови

logo-print

Седница на Комитетот за односи меѓу заедниците за последните инциденти


Во Собранието на Македонија денеска седница ќе одржи Комитетот за односи меѓу заедниците. На седницата ќе стане збор за последните случувања и нивното влијание врз меѓуетничките односи и стабилноста на земјата.
XS
SM
MD
LG