Достапни линкови

logo-print

Хајд парк - Штедење струја


Колку и како граѓаните штедат електрична енергија, а како, пак, штеди владата? Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG