Достапни линкови

logo-print

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со слаб локален дожд. Во утринските часови по одделни котлини ќе има појава на магла. Утринската температура се движи од минус четири до четири степени а дневната температура ќе биде во интервалот од пет до тринаесет степени
XS
SM
MD
LG