Достапни линкови

logo-print

Македонија вечер против Данска на ЕП во ракомет


Македонската ракометна репрезентација на стартот од натпреварите од втората фаза од Европското првенство денеска во Белград со почеток во 18 часот и 15 минути ќе игра против репрезентацијата на Данска. В понеделник Македонија ќе игра против Полска, а в среда со домаќинот Србија.
XS
SM
MD
LG