Достапни линкови

logo-print

Со победа против Чешка влез во 12 најдобри


Македонските фанови во Ниш ги окупираа рестораните, кафулињата, улиците и фан зоната.

Македонските фанови во Ниш ги окупираа рестораните, кафулињата, улиците и фан зоната.

Македонските ракометари вечерва во 20:15ч. играат против селекцијата на Чешка на ЕП во ракомет во Србија. Македонија вечерва мора да победи на натпреварот што се игра во Ниш за да обезбеди пласман во наредната фаза од натпреварувањето и да се пласира во 12 најдобри на стариот континент.
XS
SM
MD
LG