Достапни линкови

logo-print

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со слаб снег, особено во северните делови на земјава. Ќе дува слаб до умерен ветар. Утринската температура се движи од минус девет до еден, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од минус два до седум степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG