Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде претежно сончево со појава на на слаба магла, особено утрово. Утринската температура се спушти на минус дванаесет степени целзиусови. Во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од нула до пет степени.
XS
SM
MD
LG