Достапни линкови

logo-print

Времето денеска облачно и посвежо


Времето денеска ќе биде претежно облачно и посвежо со повремени врнежи од дожд, особено во јужните делови. На планините со врнежи од снег. Температурата ќе се движи од четири до десет степени. Во Скопје со температура до седум степени.
XS
SM
MD
LG