Достапни линкови

logo-print

Под палми на брегот на Вардар


Атмосфера на новата градска плажа покрај кејот на Вардар, со поглед на споменици. Кој нема пари за на одмор на море, може на лежалки со поглед на Вардар и во изградени и неизградени монументи.

XS
SM
MD
LG