Достапни линкови

logo-print

Алкохолизиран руски полициски службеник уринира во ходник


Висок руски полицаец од Санкт Петерсзбург поднесе оставка откако на видео беше прикажан како уринира пред канцеларијата во ходник. Илјадници луѓе го Алексеј Исаков алкохолизиран видоа на Јутјуб како само по гаќи и чорапи уринира во ходникот.
XS
SM
MD
LG