Достапни линкови

logo-print

Припадник на МВР го убил момчето


Расветлени се сите околности за убиството на момчето чие тело беше пронајдено на плоштадот Македонија вечерта по изборите, соопштуваат од МВР.Полицијата случајот го води како убиство. Од таму велат дека сторител е припадник на МВР, кој веќе е приведен. И идентитетот на момчето е утврден. Сторителот сам се пријавил.
XS
SM
MD
LG