Достапни линкови

logo-print

Американец ја чувал мртвата сопруга во замрзнувач


Еден Американец го чувал мртвото тело на неговата сопруга во замрзнувач повеќе од 10 години, за да може да продолжи да ја зима и нејзината пензија. Откако 86-годишниот Алан Дан изврши самоубиство, при чистење на неговиот апартман во Флорида било пронајдено телото на неговата сопруга. Властите веруваат дека таа починала од природна смрт во 2000 година.
XS
SM
MD
LG