Достапни линкови

logo-print

Експерт на Европската Комисија за малцински права во Белград


Во посета на Белград престојува експертот на Европската комисија задолжен за заштита на малцинските права Бенедикт Хартзл .Тој денеска ќе се сретне со претседателот на Одборот за меѓунационални односи на српскиот Парламент Милетиќ Михајловиќ.
XS
SM
MD
LG