Достапни линкови

Ирачки министри со фалсификувани дипломи?


Ирачкиот парламент

Ирачкиот парламент

Ирачкиот парламент истражува околу 20 илјади административци, под сомнение дека користеле лажни дипломи за да се вработат. Под истрага се и министри, заменици министри и пратеници.
XS
SM
MD
LG