Достапни линкови

logo-print

Во Стразбур Состанок на Европскиот ПарламентВо Стразбур денеска треба да се одржи состанок на одборот на Европскиот парламент.На состанокот треба да говори известувачот од Советот на Европа Дик Марти, авторот на извештајот за трговија со органи на Косовo .
XS
SM
MD
LG