Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде сончево и ветровито


Времето ќе биде претежно сончево со слаб до умерен ветер од северен правец.Температурата ќе се движи од нула до 12 степени.
Во Скопје слично време, со температура до осум степени.
XS
SM
MD
LG