Достапни линкови

logo-print

Екслозија во Москва


Москва

Москва

Експлозија разнесе автобуска станица во близина на Центарот за тренинг на федералната безбедносна служба во Москва. Руските власти ја потврдија информацијата. За сега нема дополнителни информации за настанот.
XS
SM
MD
LG