Достапни линкови

logo-print

Министерот Османи ќе се сретне со лекарите


Бујар Османи

Бујар Османи

Министерот за здравство Бујар Османи денеска ќе одржи работна средба со Здружението на приватни лекари на Република Македонија. На средбата, како што соопшти Министерството, ќе се разговара на повеќе актуелни теми во здравството.
XS
SM
MD
LG