Достапни линкови

logo-print

Божиќни песни во ГТЦ во Скопје


Случајните минувачи во ГТЦ во Скопје вечерва имаа можност да проследат неколку божиќни песни во изведба на верниците од христијанската црква „Слово на надеж“.

XS
SM
MD
LG