Достапни линкови

logo-print

Времето денеска променливо со сончеви периоди


Времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, на места со појава на магла, особено претпладне. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од седум до 17 степени.
Во Скопје ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе достигне до 12 степени.
XS
SM
MD
LG