Достапни линкови

logo-print

Средба на Груевски со коалиционите партнери за предвремени избори


Премиeрот Никола Груевски вечерва ќе оддржи консултативнa средба со претседателите на политичките партии од владечката коалиција„ За подобра Македонија“. ВМРО ДПМНЕ соопшти дека на средбата ќе се разговара за барањето на СДСМ за предвремени избори.
XS
SM
MD
LG