Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза - Врнежливо и топло


Времето ќе биде променливо облачно со повремен дожд, грмежи и ветер. Пообилни врнежи се очекуваат во западните делови на земјата. Температурата ќе се движи од 15 до 21 степен. Во Скопје, слично време со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG