Достапни линкови

logo-print

Во Грција истрага за илегална трговија со бебиња


Грци и Бугарија најверојатно се вмешани во илегална трговија со бебиња, објави денеска грчкиот весник „Нафтемборики,,. Обвинителството истражувало дали во две грчки болници странски државјанки раѓале деца кои подоцна биле продавани.
XS
SM
MD
LG