Достапни линкови

logo-print

Рускиот Њузвик на продажба


Руското издание на магазинот Њузвик за последен пат е понудено на продажба, откако германскиот издавач соопшти дека ја затвора публикацијата од економски причини.
Издавачот соопшти дека ќе продолжи да го издава руското издание на магазинот Форбс.
XS
SM
MD
LG