Достапни линкови

logo-print

Двајца војници на ИСАФ загинаа во источен Авганистан


Нато соопшти дека двајца војници на ИСАФ загинале при експлозија на бомба во источен Авганистан. Засега не се знае националноста на војниците.
XS
SM
MD
LG