Достапни линкови

logo-print

Груевски не патува во Њујорк


Премиерот Никола Груевски нема да патува во Њујорк на Генералното собрание на ОН, соопштуваат во владата. Претседателот Ѓорге Иванов ќе го продолжи престојот во Њујорк и ќе го преземе планираното обраќање пред Генералното собрание на ОН.
XS
SM
MD
LG