Достапни линкови

logo-print

Убиен полициски функционер во Дагестан


Висок полициски функционер денеска беше застрелан во руската република Дагестан. Убиениот бил шеф на федералниот округ за антиекстремизам во Северен Кавказ.


XS
SM
MD
LG