Достапни линкови

logo-print

Ја убил жена му оти „не му го погодила“ појадокот


Американец си ја убил жената, поќерката и уште тројца други пред да си го одземе животот во населба со приколки во градот Џексон во Кентаки. Очевидците велат дека Американецот збеснал кога жена му „не му го погодила појадокот“.
XS
SM
MD
LG