Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, кон крајот на денот во западните делови значително облачно со врнежи од дожд. Дневната температура ќе се движи од 21 до 30 степени.
XS
SM
MD
LG