Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Денеска не` очекува сончево време со локална умерена облачност. Поради бранот заладување, утринската температура се спушти на шестиот степен. Дневните температури, пак, ќе се движат во интервалот од 14 до 28 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG