Достапни линкови

logo-print

Владата ќе интервенира да не поскапи лебот


Владата ќе интервенира со одредени мерки, за да не дојде до поскапување на лебот, рече денеска премиерот Никола Груевски. Премиерот изјави дека сега будно се следи состојбата доколку дојде до критична ситуација, интервенции ќе има
XS
SM
MD
LG