Достапни линкови

logo-print

Во Дубаи уапсени Британки кои се шетале по бикини


Две Британки биле накратко задржани во полициска станица во Дубаи , затоа што се шетале по бикини во еден трговски центар. Додека пазарувале жените биле критикувани затоа што се оскудно облечени. Реагирало обезбедувањето на тровскиот центар по што жените завршиле во полиција на распит. Во текот на денот тие биле ослободени.
XS
SM
MD
LG