Достапни линкови

logo-print

Двајца полицајци загинале во Чеченија


Двајца полицајци биле убиени денеска додека спроведувал акција во Чеченија. Операцијата била за да се пронајдат бунтовници за кои се верува дека сеуште се кријат во шумите во Грозни.
XS
SM
MD
LG