Достапни линкови

logo-print

Времето ќе биде сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност и со умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 18 до 28 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Температурата ќе достигне до 26 степени.
XS
SM
MD
LG