Достапни линкови

logo-print

Србија заврши со натпреварувањето на светското првенство


Српската фудбалската репрезенатација го заврши натпреварувањето на светското првенство во Јужна Африка со поразот во последната група Д. Австралија ја победи Србија со 2 спрема 1. Фудбалерите на Германија ја победија Гана со 1 спрема 0.
XS
SM
MD
LG