Достапни линкови

logo-print

Шпанија загуби од Швајцарија


Репрезентацијата на Шпанија загуби од Швајцарија. Голот за селекцијата на Швајцарија во 52 минута го постигна Желсон Фернандес. Претходно денеска во групата Х, Чиле го совлада Хондурас со 1:0

XS
SM
MD
LG