Достапни линкови

logo-print

Нов пад на еврото


Вредноста на еврото, денеска на берзите во Европа, падна на 1.20 за долар, што е нов најнизок рекорд во последните 4 години. Истовремено денеска падна и вредноста на фунтата.
XS
SM
MD
LG