Достапни линкови

logo-print

Авантурист го прелета Ла Манш јавајки на хелиум балони


Еден американски авантурист успешно го прелета Англискиот канал јавајки на пакет од хелиум балони. Џонатан Трапе од југоисточна Англија леташе неколку часа пред да стигне во Франција. Нему му се исполнил животниот сон.
XS
SM
MD
LG