Достапни линкови

logo-print

Делегација од Романија во Скопје


Делегација на Комисијата за надворешна политика на Сенатот на Романија ќе пристигне денеска во Скопје. Делеагцијата ќе се сретне со потпретседателот на македонското Собрание, Рафис Алити, и со членови на собраниските Комисии за надворешна политика и европски прашања.
XS
SM
MD
LG