Достапни линкови

logo-print

Забелешката за рамковниот била за поединци, смета Груевски


Реакцијата на меѓународната заедница за непочитување на Охридскиот договор се однесувала на поединци кои го опструираат Рамковниот договор, смета премиерот Никола Груевски. Оваа Влада е целосно посветена на негово имплементирање и ќе остане, изјави Груевски.
XS
SM
MD
LG