Достапни линкови

logo-print

Видео Моратинос


Шпанскиот министер за надворешни работи Мигуел Ангел Моратинос изјави дека се надева дека до крајот на шпанското претседателство со ЕУ, Македонија би можела да добие датум за преговори со Унијата.

XS
SM
MD
LG