Достапни линкови

logo-print

Израел бомбардираше во Газа


Израел изврши воздушни напади во Појасот Газа, како одговор на ракетен напад во јужен Израел. Се прецизира дека имало шест израелски воздушни ракетни напади. Нема информации за загинати или за потешко повредени.
XS
SM
MD
LG