Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево со мала облачност


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 13 до 22 степена. Во Скопје и околината слично време со максимална температура до 20 степени.
XS
SM
MD
LG