Достапни линкови

logo-print

Претседателот на руската скијачка федерација си поднесе оставка


Претседателот на руската скијачка федерација, Владимир Логинов денеска си поднесе оставка по неуспешното претставување на минатомосечните Зимски Олимписки игри во Ванкувер.Руските скијачи освоија годинава само три медали.
XS
SM
MD
LG