Достапни линкови

logo-print

Украинскиот премиер викнал поп да го избрка духот на Тимошенко


Новиот украински Премиер Микола Азаров изјави дека побарал православен поп да го избрка духот на поранешната премиерка Јулија Тимошенко од кабинетот. На Азаров пред извршениот егзорцизам му било тешко да дише.
XS
SM
MD
LG