Достапни линкови

logo-print

Грчките учители утре на штрајк во Атина


Грчката федерација на вработените во образованието за утре повикаа на 24 часовен протест против новите економските мерки пренесуваат грчките новински агенции.За утре најавија протест и синдикатите на државните службеници.

XS
SM
MD
LG